Privātuma politika

Noteikumos lietotie termini:

Lietotājs – fiziska vai juridiska persona, kas apmeklē www.visicelojumi.lv vietni;

Vietne – Vietnes turētāja izveidota un pārvaldīta vietne www.visicelojumi.lv , kas lietotājiem ļauj uzzināt informāciju par valstīm un ceļošanu.

1. Apkopotā informācija par Lietotāju.

1.1. Apkopotā informācija: vārds, uzvārds, e-pasta adrese, telefona numurs un jebkāda cita informācija, ko Lietotājs nodod Vietnes turētājam, izmantojot telefonu un e-pastu.
1.2. Atsevišķos gadījumos, lai apstiprinātu Lietotāja pieteikumu, var tikt pieprasīti papildus dokumenti.
1.3. Lietotāja papildus saziņa ar Vietnes turētāja personālu.

2. Sīkdatnes lietošana

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “Cookies”). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī Vietnes turētāja pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Lietotājs piekrīt, ka Vietnes turētājs uzkrās un izmantos sīkdatnes Lietotāja ierīcē. Savu piekrišanu Lietotājs jebkurā laika var atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

3. Informācijas izmantošana

3.1. Lietotājs, reģistrējoties Vietnē, piekrīt, ka informācija, ko Lietotājs nodod Vietnes turētājam tiek elektroniski reģistrēta un var tikt izmantota sekojošiem mērķiem:

3.1.1. Vietnes turētāja saziņai ar Lietotāju;

3.2. Vietnes turētājs, balstoties uz Lietotāja jebkuru iesniegto pieteikumu vai sniegto informāciju Vietnes personālam, var to izmantot attiecībā uz Vietnes produktiem un pakalpojumiem. Pēc Lietotāja piekrišanas Vietnes turētāji var nosūtīt informāciju par produktiem vai pakalpojumiem, par kuriem Lietotājam varētu būt interese.

3.3. Vietnes uzlabojumu veikšanas gadījumā Vietnes turētāji par to brīdinās Lietotāju, sazinoties pa norādītājiem kontaktiem.

3.4. Vietnes turētājs var sazināties ar esošajiem Lietotājiem attiecībā uz produktiem un pakalpojumiem, kas saistīti ar jebkādiem Lietotāja iepriekš izmantotajiem pakalpojumiem Vietnē.

3.5. Vietnes turētājs var izmantot datus vai var atļaut trešajām personām izmantot informāciju, kas nav saistīta ar precēm un pakalpojumiem, par kuriem Lietotājam varētu būt interese. Vietnes turētājs vai trešās personas var sazināties ar Lietotāju tikai tad, ja Lietotājs, pamatojoties uz Vietnes sniegto informāciju, sniedzis attiecīgu piekrišanu.

3.6. Vietnes turētājs vai trešās personas ir tiesīgas sazināties tikai tad, ja Lietotājs ir sniedzis savu piekrišanu Vietnē. Vietnes turētājs sūta Lietotājam informāciju tikai tajos gadījumos, kad viņš sniedzis tam savu piekrišanu.

3.7. Lietotājam, kurš nevēlas sniegt piekrišanu Vietnes turētājam vai trešajām personām datu lietošanai, tiek nodrošināta iespēja neatļaut datu lietošanu. Vietnes turētājs izdzēsīs Lietotāja personīgo informāciju no Vietnes turētāju un trešajām personām sarakstei izmantojamās kontaktinformācijas tiklīdz tiks saņemts Lietotāja atteikums attiecībā uz piekrišanu datu izmantošanai.

3.8. Informācija, kas par Lietotāju tiks apkopota, nesaturēs Lietotāja identificējošus datus. Ar trešajām personām tiks koplietota tikai statistiska rakstura informācija. Vietnes turētājs neatklās Lietotāja identitāti un sniegs tikai statistikas datus par Vietnes apmeklētājiem.

4. Personas datu glabāšana

4.1. Lietotāja sniegtā informācija tiks uzglabāta drošos serveros. Lietotāja drošībai transakciju dati tiek šifrēti.

4.2. Vietnes turētājs nevar garantēt datu pilnīgu aizsardzību un drošību. Vietnes turētājs nodrošina visu maksimāli iespējamo, lai aizsargātu elektroniski saņemto informāciju. Lietotājs ir atbildīgs par jebkuru datu elektronisku nosūtīšanu. Lietotājs ir atbildīgs par paroļu drošību un konfidencialitāti.

5. Personas datu apstrāde un nodošana.

5.1. Atsevišķos gadījumos Vietnes turētājs var atklāt Lietotāja personisko informāciju Vietnes saistītajām sabiedrībām, nodrošinot, ka tās ievēro tādus pat personas datu glabāšanas drošības pasākumus, kā Vietnes turētājs.

5.2. Lietotājs piekrīt, ka informācijas atklāšana trešajām personām var notikt sekojošos gadījumos:

5.2.1. Informācija par Lietotāju un Lietotāja apmeklējumiem Vietnē var tikt atklāta, saņemot likumīgi pamatotu pieprasījumu no attiecīgām trešajām personām;

5.2.2. Vietnes turētājs var atklāt informāciju, lai kredītrisku samazināšanas nolūkā nepieļautu krāpniecību un palīdzētu aizsardzībā pret krāpniecību;

5.2.3. Vietnes turētājs var apmainīties ar Lietotāja personas datiem, kas sniegti vai ko Vietnes turētājs ir ieguvis, Lietotājam izmantojot šajā interneta vietnē piedāvātos pakalpojumus, ar līdzīgu pakalpojumu sniedzējiem, kā arī attiecīgām valsts iestādēm un nevalstiskām organizācijām nolūkā nodrošināt pilnvērtīgu Lietotāja maksātspējas izvērtējumu situācijā, kad Lietotājs piesakās uz attiecīga finanšu pakalpojuma saņemšanu pie dažādiem pakalpojumu sniedzējiem;

5.2.4. Apstrādājot un apkopojot datus par kredītu vai citiem piemērojamiem maksājumiem, kas Vietnes turētājam no Lietotāja pienākas saskaņā ar aizņēmuma līgumu, Vietnes turētājs ir tiesīgs sniegt Lietotāja personas datus trešajām personām – maksājuma apstrādes pakalpojumu sniedzējiem;

5.2.5. Lietotāja personas dati var tikt apstrādāti, glabāti un nodoti trešajām personām tādā veidā un apmērā, kā tas paredzēts līgumos, ko Lietotājs būs noslēdzis, izmantojot Vietnē pieejamos pakalpojumus.

6. Saites uz trešo personu interneta vietnēm

6.1. Vietnes turētājs nenes atbildību par trešo personu interneta vietnēm, kuru saites tiek izvietotas Vietnē.

7. Informācija pieejamība

7.1. Lietotājam ir tiesības pieprasīt informāciju no Vietnes turētāja, kādi dati par Lietotāju ir Vietnes turētāja rīcībā, kā arī par fiziskajām un juridiskajām personām, kuras noteiktā laikposmā no Vietnes turētāja ir pieprasījušas un saņēmušas informāciju par Lietotāju, izņemot likumā noteiktus izņēmumus. Lietotājs pieeju informācijai var pieprasīt bez maksas, bet ne biežāk kā divas reizes gadā.